cover

Aktualności

Konferencja “Warsztaty dla eksploatatorów stacji uzdatniania wody - Boszkowo 2022” - zmiana lokalizacji

Uwaga !!!. Ważna informacja dotycząca tegorocznej konferencji "Warsztaty dla eksploatatorów stacji uzdatniania wody - Boszkowo 2022". W tym roku konferencja odbędzie się w nowej lokalizacji:
Hotel Sułkowski
Boszkowo Letnisko przy ul. Dworcowej 15, 64-140 Włoszakowice, pow. Leszno
W sprawie rezerwacji hotelowej prosimy o kontakt pod numerami telefonów: +48 65 537 11 00, +48 885 850 645
 

poniedziałek 4 lipca 2022

czytaj więcejKonferencja “Warsztaty dla eksploatatorów stacji uzdatniania wody - Boszkowo 2022”

Szanowni Państwo,
z wielką przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić Państwa na kolejną edycję trzydniowej konferencji:
"Warsztaty dla eksploatatorów stacji uzdatniania wody - Boszkowo 2022"

wtorek 14 czerwca 2022

czytaj więcejDziękujemy za udział w XIX Konferencji Naukowo-Technicznej - Licheń 2022

XIX edycja Konferencji Naukowo-Technicznej WODA - ŚCIEKI - CZŁOWIEK - ŚRODOWISKO Licheń 2022 już za nami. Chcieliśmy wszystkim gościom oraz sponsorom serdecznie podziękować za czynny udział w prelekcjach oraz pokazach firmowych. Udowodniliście Państwo, że razem możemy skutecznie tworzyć świat branży wod-kan w Polsce. Do zobaczenia w przyszłym roku na jubileuszowej XX konferencji.

Redakcja Forum Dyskusyjnego Wodociągów Polskich

czwartek 5 maja 2022

czytaj więcejXIX KONFERENCJA NAUKOWO-TECHNICZNA WODA-ŚCIEKI-CZŁOWIEK-ŚRODOWISKO

W dniach  27-29.04.2022r zapraszamy na Konferencję  Licheń 2022. Od około dwudziestu lat konferencja w Licheniu jest jednym z najważniejszych eventów branży wod-kan w Polsce. Każdego roku kilkaset osób przyjeżdża do nas, doceniając możliwości wymiany doświadczeń oraz nawiązywania cennych kontaktów. Konferencja Licheńska – tu wypada być.
Więcej informacji na pod adresem https://konferencja-lichen.pl

poniedziałek 28 lutego 2022

czytaj więcejZastosowanie programu Ekspert Osadu Czynnego (wersja 3.0) do wymiarowania oczyszczalni ścieków metodą osadu czynnego

W dniach 11-12 maja 2021 Wydawnictwo Seidel-Przywecki organizuje szkolenie pt.  „Zastosowanie programu Ekspert Osadu Czynnego (wersja 3.0) do wymiarowania oczyszczalni ścieków metodą osadu czynnego”.

poniedziałek 10 maja 2021

czytaj więcejZapraszamy Państwa na kolejny cykl "Szkoleń technologicznych on-line poświęconych eksploatacji systemów uzdatniania wody".

Już od 24 lutego powtarzamy całą serię sześciu webinariów, w których prezentowane są tylko praktyczne informacje dotyczące uzdatniania wody. Poprzednie spotkania spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem uczestników, którzy zgodnie twierdzili, że ta forma szkoleń, merytorycznie, nie ustępuje szkoleniom tradycyjnym.

czwartek 13 stycznia 2022

czytaj więcejPomoc dla ciężko chorego syna naszej koleżanki

Koleżanki i koledzy, Zwracamy się z prośbą o pomoc dla syna naszej koleżanki Jagody Powroźnik. Wielu z Państwa zna Jagodę, wieloletniego pracownika PWiK Sp. z o.o. we Wrześni.

czwartek 4 lutego 2021

czytaj więcejOstatni dzwonek do przygotowania wniosków taryfowych

Przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjne oraz gminy powinny jak najszybciej rozpocząć solidne przygotowania do złożenia wniosku twierdzi Łukasz Ciszewski radca prawny i wspólnik w kancelarii Zygmunt Jerzmanowski i Wspólnicy. Dodaje, iż wniosek taryfowy na 2021 rok to nie lada wyzwanie.

piątek 20 listopada 2020

czytaj więcejCzas pomyśleć o nowym regulaminie dostarczania wody i odprowadzania ścieków

Do dnia 19 września 2021 roku Rady Gmin są zobowiązane do zmiany regulaminów dostarczania wody oraz odprowadzania ścieków. Do zmiany obliguje je art. 35 ust. 2 ustawy z 13 lutego 2020 r. o zmianie ustawy – Prawo budowlane oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. poz. 471; ost.zm. Dz.U. z 2020 r. poz. 782).

poniedziałek 16 listopada 2020

czytaj więcejWody Polskie odmawiają zmiany aktualnie obowiązującej taryfy.

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Policach dostał odmowną decyzję od Wód Polskich w Szczecinie w sprawie skrócenia okresu obowiązywania dotychczasowych i ustalenie nowych taryf dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków. Wniosek ten wpłynął do Wód Polskich dnia 16 kwietnia 2020 r.

czwartek 12 listopada 2020

czytaj więcej
Partnerzy

  • Technologia Wody
  • Wydawnictwo Seidel-Przywecki - Biblioteka Inżynierii Środowiska - ścieki * woda * odpady
  • Stowarzyszenie Eksploatatorów Obiektów Gospodarki Wodno-Ściekowej