cover

Katalog firmNazwaOpis
Filtech Technika Odwadniania Osadów Sp. z o.o. Specjalistyczne usługi w zakresie przemysłowego czyszczenia zbiorników technologicznych na Oczyszczalniach Ścieków, SUW z gęstego osadu, piasku oraz skratek wleczonych. Przewoźne prasy f...
FIRMA GUTKOWSKI - ENERGOOSZCZĘDNE POMPOWNIE I NATURALNE UZDATNIANIE WODYProdukcja: zestawy pompowe, rejestratory ciśnień sieci wodociągowych. Automatyzacje i wizualizacje, modernizacje i budowy obiektów. Sprzedaż pomp w dobrej cenie.
FIRMA IRMECO IRREK s.c. Ryszard Klisz, Janusz GawędaKompleksowe wyposażanie laboratoriów, aparatura z dziedziny ochrony środowiska, sprzęt laboratoryjny, przyrządy do analizy wody i powietrza.
FP-AIRTECH s.j.Dmuchawy typu roots'a do napowietrzania ścieków, dmuchawy membranowe, łopatkowe, śrubowe, wentylatory bocznokanałowe. Serwis i remonty dmuchaw wszystkich producentów. Materiały eksploatacyjne. Ruszty ...
FP Spomax S.A.Producent dmuchaw typu roots, serwis, naprawa
FUSION Sp. z o.o.Oferujemy kształtki PE i inne akcesoria do budowy sieci wodociągowych, elektrozgrzewarki, maszyny do zgrzewania czołowego rur, wypożyczalnia maszyn.
GALVATEK Sp. z o.o./GALVATEK OYGALVATEK oferuje: urządzenia do uzdatniania wody, ścieków i wód procesowych oraz sprzęt dla przemysłu i sektora komunalnego. Dostarczamy również linie do obrabiania powierzchniowego. Urządzenia do ocz...
GEBO TECHNIKA Sp. z o.o.Produkujemy łączniki zaciskowe, obejmy naprawcze i montażowe stosowane w instalacjach wod-kan do rur stalowych i z tworzyw sztucznych.
GENOVA SYSTEM POLAND Sp. z o.o.Filtry sedymentacyjne i węglowe, zmiękczacze, odżelaziacze, odwrócona osmoza, instalacje sanitarne z C-PVC i PP.
GEORG FISCHER Sp. z o.o.Systemy rurociągów z tworzyw sztucznych; PE, PVC, PP, ABS, PVDF i innych. Żeliwne złącza naprawcze. Maszyny do zgrzewania.

Partnerzy

  • Technologia Wody
  • Wydawnictwo Seidel-Przywecki - Biblioteka Inżynierii Środowiska - ścieki * woda * odpady
  • Stowarzyszenie Eksploatatorów Obiektów Gospodarki Wodno-Ściekowej