cover

Katalog firmNazwaOpis
IXO NEUBER Sp. z o.o.
IZBA GOSPODARCZA WODOCIĄGI POLSKIESzkolenia w zakresie standardów regulacji ekonomicznych i ustalania opłat w branży wod-kan, szkolenia zawodowe, specjalistyczne oraz marketingowe.
J.P.R. SYSTEM
JAFAR S.A. Fabryka ArmaturyProducent armatury wodociągowej: zasuwy do wody pitnej i ścieków, zawory zwrotne kulowe, przepustnice, hydranty, nawiertki, przełącza, osprzęt.
KAESER KOMPRESSOREN Sp. z o.o.
KANRO Ltd. TECHNOLOGIA OCHRONY ŚRODOWISKA Sp. z o.o.Maszyny i urządzenia do czyszczenia kanalizacji: -sprzęt spiralowy i wysokociśnieniowy - specjalistyczne samochody kombi ssąco-płuczące
KEMIPOL Sp. z o.o.Produkcja koagulantów żelazowych i glinowych do uzdatniania wody i oczyszczania ścieków, sprzedaż polielektrolitów, kompletacja i dostawa instalacji dozujących.
KERAMO STEINZEUG ODDZIAŁŚwiatowy lider w produk. i sprzedaży najwyższej jakości wyrob. kamionkowych służących do bud. długowiecznych i bezproblemowych w eksploatacji syst. kanalizacji.
KOM-PAKT Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Sp. z o.o.Zintegrowany System Informatyczny obejmujący moduły: Biling ZBYT-WODA (rozliczanie sprzedaży wody), obieg dokumentów i spraw KOM-BOK Biuro Obsługi Klienta, ISPA (rozliczanie projektów z funduszu ISPA)...
KONECKIE ZAKŁADY ODLEWNICZE w Końskich S.A.Producent wyrobów kanalizacyjnych żeliwnych: rury i kształtki, włazy i wpusty wszystkie typy, skrzynki do instalacji wodnych i gazowych, inne (stopnie kanałowe).

Partnerzy

  • Technologia Wody
  • Wydawnictwo Seidel-Przywecki - Biblioteka Inżynierii Środowiska - ścieki * woda * odpady
  • Stowarzyszenie Eksploatatorów Obiektów Gospodarki Wodno-Ściekowej