cover

Katalog firmNazwaOpis
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNYCH S.A. - HOLDINGBudowa i modernizacja system. kanalizacyjnych i wodociąg. wraz z przepompowniami oczyszczalni ścieków bytowych i przemysł. obniżanie zwierciadła wody gruntowej.
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE ELEKTROMATIC Sp. z o.o.Produkcja, sprzedaż, usługi: prefabrykowanych przepompowni ścieków, zbiorników z laminatów poliestrowo-szklanych, automatyki i systemów przesyłu danych.
PRZEDSIĘBIORSTWO WDROŻENIOWE POSTĘPU ORGANIZACYJNO - TECHNICZNEGO PATEX Sp. z o.o.Producent wodomierzy mieszkaniowych do wody zimnej i ciepłej PROFIT 1,5 i PROFIT 2,5. Świadczymy usługi remontowe i legalizacyjne wodomierzy.
PRZEDSIĘBIORSTWO WDROŻENIOWO-PRODUKCYJNE PWP Sp. z o.o.Armatura wodno-ściekowa, separatory, transportery spiralne, technologie oczyszczania ścieków, pompy do cieczy gęstych i ścieków, rury, przepompownie.
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOFUNKCYJNE SANIT Sp. z o.o.Kompleksowe zaopatrzenie w materiały do budowy sieci z tworzyw sztucznych. Autoryzowany dystrybutor ZTS GAMRAT, GEORG FISCHER + GF +, AVK, NYLOPLAST.
PRZEMYSŁOWY INSTYTUT AUTOMATYKI I POMIARÓW PIAPPrzepływomierze, analizatory fiz-chem, wyposażenie labolatoriów, armatura, napędy, falowniki, automatyka, regulacja, komputerowe zbieranie danych, transmisja GSM.
RADIATYM Bogdar TymkiewiczProdukcje połączeń PE/stal, odwadniacze do rurociągów gazowych, monobloki izolujące do gazu.
RADUS Sp. z o.o.- oferuje wyroby firm DESOTEC - węgiel aktywowany PUROLITE - żywice jonowymienne do uzdatniania wody HERCULES - chemikalia i preparaty do korekcji wody OSMONICS AUTOTROL - stacje uzdatniania wody - zm...
RAFNAR S.C.Urządzenia do mechanicznego i ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji, węże ciśnieniowe, kamery inspekcyjne, dysze wysokociśnieniowe, korki do blokowania do rur, zawory przeciwpodtopieniowe, wypożyczal...
RD Tech s.c.RDtech s.c. to firma, w której pracownicy z 20 letnim doświadczeniem zajmują się lokalizacją infrastruktury podziemnej jak i jej uszkodzeń. Ponadto RDtech s.c. oferuje szeroką gamę lokalizator&...

Partnerzy

  • Technologia Wody
  • Wydawnictwo Seidel-Przywecki - Biblioteka Inżynierii Środowiska - ścieki * woda * odpady
  • Stowarzyszenie Eksploatatorów Obiektów Gospodarki Wodno-Ściekowej