cover

Katalog firm - Agregaty hydrauliczne, pomy, armaturaNazwaOpis
GESTRA POLONIA Sp. z o.o.Renomowany producent i dystrybutor wysokiej jakości armatury odcinającej, zwrotnej i regulacyjnej dla wody, pary i innych czynników.
GRUNDFOS POMPY Sp. z o.o.Grundfos jest dostawcą nowoczesnych, najwyższej jakości pomp dla przemysłu do zaopatrzenia w wodę oraz ochrony środowiska i odprowadzania ścieków.
GUSS-EX Sp. z o.o.Produkcja części zamiennych technologicznych i remontowych-wały, korpusy, wirniki, kierownice, tuleje etc. Urządz. płucząco-segregujące, zbiorniki, przenośniki taśmowe
GWE POL-BUD Sp. z o.o.Oferujemy pełną gamę materiałow do budowy i wyposażenia studni głebinowych, pompy, rury pompowe, napowierzchniowe obudowy studzienne. Wykonujemy prace serwisowe związane z diagnostyką oraz regeneracją...
HYDRO MARKO PTHU / HERBORNER PUMPENNasza oferta handlowa: pompy, agregaty pompowe, armatura przemysłowa i prefabrykowane przepompownie ścieków, zestawy hydroforowe oraz części zamienne do powyższych urządzeń. Posiadamy autoryzowane prz...
HYDRO-VACUUM S.A.Producent pomp i systemów. Oferujemy: pompy głębinowe, samozasysające, zatapialne, próżniowe, dmuchawy, zestawy hydroforowe.
HYDROBUD S.C. Inżynieria ŚrodowiskaProjektowanie i budowa przepompowni ścieków i zestawów hydroforowych wraz z układami zasilająco - sterującymi i monitoringiem. Budowa i modernizacja stacji uzdatniania wody i oczyszczalni ścieków. Spr...
ITT FLYGT Sp. z o.o.Zatapialne pompy i mieszadła, systemy napowietrzania ścieków, pompownie ścieków, sita bębnowe, oczyszczalnie ścieków "ARBF", zawory kulowe.
JAFAR S.A. Fabryka ArmaturyProducent armatury wodociągowej: zasuwy do wody pitnej i ścieków, zawory zwrotne kulowe, przepustnice, hydranty, nawiertki, przełącza, osprzęt.
KSB Pompy i Armatura Sp. z o.o.Pompy wirowe i śrubowe suchostojące i zatapialne. Armatura dla przemysłu i budownictwa, doradztwo, sprzedaż, serwis.

Partnerzy

  • Technologia Wody
  • Wydawnictwo Seidel-Przywecki - Biblioteka Inżynierii Środowiska - ścieki * woda * odpady
  • Stowarzyszenie Eksploatatorów Obiektów Gospodarki Wodno-Ściekowej