cover

Katalog firm - Budowa, napraw sieci wod-kan i studniNazwaOpis
TECHNOLOGIE GAZOWE PIECOBIOGAZ Sp. z o.o.Renowacje rurociągów wodnych, kanalizacyjnych, gazowych; średnice DN100 do 500, ciśnienia do 10 bar.
Tyco Waterworks Polska Sp. z o.o.Producent z żel. sferoidalnego: zasuw, hydrantów, opasek do nawiercania, łączników. Dystrybutor rur i kształtek z żel. sfero. oraz innych elementów sieci wod-kan.
UNIMARK Sp. z o.o.Urządzenia do mechanicznego i ciśnieniowego czyszczenia rur i kanalizacji, węże, kamery inspekcyjne, dysze, zamknięcia do rur, usługi.
VITREO sp. z o. o.- Projektowanie, produkcja oraz sprzedaż elementów z tworzyw sztucznych wzmocnionych włóknem szklanym (TWS, GRP) tj. rur, króćców, kolan, zbiorników, aparatów itp.- Inwestycje „pod klucz”...
WIELKOPOLSKIE PRZEDSIEBIORSTWO INŻYNIERII PRZEMYSŁOWEJ s.c.Generalny Przedstawiciel POLYSIV w Polsce oferuje: studnie PE Fi 400,600,800,1000; zbiorniki PE podz. i naziemne; zestawy dozuj.; przepomp. ścieków; separatory PE.
WOMBAT - Sp. z o.o. Dział Techniczno-HandlowyProponujemy kompleksowe usługi związane z bezwykopowymi remontami sieci wodociągowych i kanalizacyjnych - metoda KAWO.
ZAKŁAD Instalacji Sanitarnych i Budownictwa Drogowego (ZISBD Wrocław Systemy Renowacji Rurociągów)Produkcja rur PVC i PE; kanalizacyjnych do wody, gazu, osłonowych, telekomunikacyjnych i energetycznych ISO9002. Bezpłatny transport pełnych ładunków.
ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH I BUDOWNICTWA DROGOWEGO (ZISBD WROCŁAW SYSTEMY RENOWCJI RUROCIĄGÓW)Zakład nasz prowadzi swoją działalność od 1988 r. Dynamiczny rozwój firmy zawdzięczamy oferowanym przez nas bezwykopowym technologiom renowacji rurociągów. Obecnie jesteśmy firmą znaną i liczącą się ...
ZAOPATRZENIE BUDOWNICTWA BUDOSPRZĘT Sp. z o.o.Dzierżawa i sprzedaż obudów wykopów firmy EMONDS STAUDINGER oraz deskowań stropów, ścian i rusztowań ramowych.
ZŁOTE RUNOMonitoring sieci wodociągowych; sprzęt do lokalizacji uzbrojenia podziemnego; sprzęt do lokalizacji wycieków; detektory gazów; usługi.

Partnerzy

  • Technologia Wody
  • Wydawnictwo Seidel-Przywecki - Biblioteka Inżynierii Środowiska - ścieki * woda * odpady
  • Stowarzyszenie Eksploatatorów Obiektów Gospodarki Wodno-Ściekowej