cover

Katalog firm - Rury i kształtkiNazwaOpis
FABRYKA ARMATURY HAWLE Sp. z o.o.Działalność produkcyjna i handlowa. Produkcja armatury i elementów instalacji sieci wod-kan.gaz; zaworów automatycznej kontroli. Zasięg działania: cały kraj.
FERCEM Sp. z o.o.Rury stalowe DN100-DN2000 wew. izolowane zaprawą cement. wg. DIN2614 z zew. izolowane polietylenem wg DIN30670,DIN30672 lub powłoką bitumiczną wg BN-75/0648-76.
FUSION Sp. z o.o.Oferujemy kształtki PE i inne akcesoria do budowy sieci wodociągowych, elektrozgrzewarki, maszyny do zgrzewania czołowego rur, wypożyczalnia maszyn.
GEBO TECHNIKA Sp. z o.o.Produkujemy łączniki zaciskowe, obejmy naprawcze i montażowe stosowane w instalacjach wod-kan do rur stalowych i z tworzyw sztucznych.
GEORG FISCHER Sp. z o.o.Systemy rurociągów z tworzyw sztucznych; PE, PVC, PP, ABS, PVDF i innych. Żeliwne złącza naprawcze. Maszyny do zgrzewania.
HOBAS Sp. z o.o.Rury i kształtki HOBAS stosowane są do sieci wodociągowych, kanalizacji i systemów irygacyjnych, ścieków przemysłowych w instalacjach podziemnych i naziemnych.
HUTA FERRUM S.A.Stalowe rury ze szwem od Fi 114,3mm do Fi 2020mm. Izolowanie rur -wew. powłoka cement. dla gosp. wod-ściekowej -zew. trójwarstw. izolacj. polietylenowa 3 LPE
HYDROBUD S.C. Inżynieria ŚrodowiskaProjektowanie i budowa przepompowni ścieków i zestawów hydroforowych wraz z układami zasilająco - sterującymi i monitoringiem. Budowa i modernizacja stacji uzdatniania wody i oczyszczalni ścieków. Spr...
KERAMO STEINZEUG ODDZIAŁŚwiatowy lider w produk. i sprzedaży najwyższej jakości wyrob. kamionkowych służących do bud. długowiecznych i bezproblemowych w eksploatacji syst. kanalizacji.
KONECKIE ZAKŁADY ODLEWNICZE w Końskich S.A.Producent wyrobów kanalizacyjnych żeliwnych: rury i kształtki, włazy i wpusty wszystkie typy, skrzynki do instalacji wodnych i gazowych, inne (stopnie kanałowe).

Partnerzy

  • Technologia Wody
  • Wydawnictwo Seidel-Przywecki - Biblioteka Inżynierii Środowiska - ścieki * woda * odpady
  • Stowarzyszenie Eksploatatorów Obiektów Gospodarki Wodno-Ściekowej